Familja nga Zvicra vdes në një aksident – fëmija (3) në Spital

Një familje që jeton në Zvicër udhëtoi nëpër Shqipëri me makinë. Atje makina u përplas me një Kamion. Katër persona vdiqën në vend, ndërsa një vajzë trevjeçare është plagosur rëndë dhe tani gjendet në Spitalin e Tiranës, shkruajnë mediat shqiptare, përcjell IKRE.

Sipas informatave të para që vijnë nga Sektori informativ i Policisë, Vetura e tanimë të ndierit, në momentin kur ka ndodhur aksidesnti ka qenë duke ecur në pjesën e kundërtërt të rrugës dhe si rezultat është përplasur direkt me Kamionin i cili po udhëtonte për në Durës.

Zoti i mëshiroft të ndierit dhe e shëroft vogëlushen 3 vjeçare.

 

349 thoughts on “Familja nga Zvicra vdes në një aksident – fëmija (3) në Spital

Comments are closed.